Úvodní stránka > Zprávy > Fungování E-tržišť veřejné správy se prezentovalo v BEA centru Olomouc

Fungování E-tržišť veřejné správy se prezentovalo v BEA centru Olomouc

Zveřejněno 08.11.2013, autor Zuzana Kaňková, DiS.


Ve čtvrtek 7.11.2013 proběhl ve zbrusu nové školící místnosti BEA centra v Olomouci seminář s názvem E-tržiště veřejné správy v roce 2014. Školení vedl Mgr. Petr Moucha, odborník na zadávání veřejných zakázek.

Cílem semináře bylo ukázat zástupcům obcí a měst výhodnost využívání bezplatných elektronických tržišť veřejné správy. Nejen, že je tato možnosti zdarma, je i velmi velmi jednoduchá a transparentní. Ministerstvo pro místní rozvoj zpracovalo metodiky, potřebné protokoly a dokumenty a ty jsou připravené pro dodavatele i zadavatele přímo v koncesovaných E-tržištích.

Seminář začal teoretickou části, kde se řešily otázky týkající se platné legislativy, popisu fungování e-tržišť veřejné správy, druhů zadávacích řízení, komodit vhodných a povinných pro e-tržiště, výhodami užívání e-tržišť. Druhou částí byla praktická ukázka fungování nejužívanějšího e-tržiště TERDERMARKET na příkladu zakázky malého rozsahu.

Lektor se zaměřil na popis současného stavu veřejných zakázek a zadávání a na stav, který nastane od 1.1.2014. Jak už je zvykem na seminářích Mgr. Mouchy, celé školení probíhalo ve velmi příjemné atmosféře, účastníci se často ptali a v diskuzích hledali řešení pracovních problémů spojených se zadáváním veřejných zakázek.

Informace o školení

  • Název školení: E- tržiště veřejné správy v roce 2014
  • Datum konání: 07.11.2013
  • Místo konání: Regionální centrum Olomouc s.r.o.

Aktuálně 

Zprávy ze školení 

Více zpráv ze školení...

 

© EfektivníŠkolení.cz  |  tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz