O nás

Provozovatelem webu Efektivniskoleni.cz je firma ASI informační technologie s.r.o.

Jedná se o ryze českou společnost, která již od roku 2000 poskytuje a rozvíjí odborné služby v oblasti ekonomických a informačních systémů, tvorby webových stránek, počítačových a legislativních školení především pro organizace rozpočtové a příspěvkové sféry v oblasti Olomouckého, Moravskoslezského, Pardubického, Zlínského a Královéhradeckého kraje.

Mezi naše zákazníky patří:

Na začátku fungování firmy jsme prováděli hlavně školení s interními lektory, kteří zajišťovali školení pro uživatele PC (např. Windows XP, Office 2002, Open Office…) a školení redakčního systému Vismo a programů GORDIC.

Máme dlouhou historii a bohaté zkušenosti

ECDL testovací středisko a NPPG

Od roku 2002 do 2019 jsme byli Akreditované ECDL testovací středisko. Byli jsme v pořadí čtvrté testovací středisko, které vzniklo v ČR.  Dosud provádíme ECDL testy. K dispozici máme mobilní i pevnou akreditovanou testovací místnost a aktuálně 4 akreditované ECDL testery.

V letech 2005 – 2006 jsme byli spolu s dalšími jen šesti firmami v celé ČR vybráni jako realizátoři Národního programu počítačové gramotnosti (NPPG), což byl projekt Ministerstva informatiky ČR. Tento program byl zaměřen na zvýšení počítačové gramotnosti občanů ČR. Proškolili jsme takřka 6 tis. kurzů.

Metodická školení v mnoha oblastech

Od roku 2006 se rozběhly skupinová školení programů GORDIC (řada G0, G3 a G1) a metodická školení zaměřená na účetnictví a mzdy. Od roku 2011 se přidalo daňové poradenství a další metodická školení, která mají maximálně obsáhnout potřeby státní správy a samosprávy (evidence obyvatel, spisová služba, matrika, zadávání veřejných zakázek, přestupky, správní řád, …)

Akreditované vzdělávací středisko se školícím potenciálem

Od roku 2011 jsme byli na základě rozhodnutí Ministerstva vnitra ČR akreditování jako vzdělávání instituce s číslem akreditace AK/I-42/2011 a pořádáme akreditované vzdělávací programy. V roce 2015 jsme akreditaci obnovili (číslo vzdělávací organizace: AK/I-32/2015) s pěti vzdělávacími programy. Další programy průběžně připravujeme.

K dispozici máme moderně vybavenou školící učebnu a dvě počítačové mobilní učebny, každou s 10 notebooky, s nimiž můžeme dojet k jakémukoliv zákazníkovi a školit v jeho prostorách.

Pravidelně provádíme školení v oblasti celém regionu Olomouckého, Moravskoslezského, Pardubického, Zlínského a Královéhradeckého kraje.

V současné době spolupracujeme s dalšími firmami na organizaci školení v rámci celé ČR.