Naše zásady

Naše školení jsou………interaktivní

Účastníci se ptají, lektor odpovídá.

Klademe důraz na interaktivitu školení. Účastníci kladou otázky lektorovi po celou dobu školení. Dostanou tak informaci přesně na to, co je nejvíc zajímá a jak danou problematiku řešit v praxi. Navíc jsou jejich dotazy přínosné i pro ostatní účastníky, kteří se stydí nebo se zatím s daným problémem ještě nesetkali.

Naše školení jsou………zajímavá a poutavá

"Uspávače hadů" k nám nepouštíme.

Dbáme na to, aby lektoři přednášeli nejen odborně, ale i zajímavě. Zvlášť legislativní záležitosti nebývají vždy nejzábavnější, o to důležitější je, aby forma přednášky byla zajímavá a poutavá.

Naše školení jsou………praktická a názorná

Vysvětlit, ukázat, vyzkoušet...

Chcete čtení zákona? Hledejte jinde. Naše školení jsou maximálně praktická. Lektoři jsou „lidé z praxe“ s letitou zkušeností. Výklad prokládají praktickými příklady a ukázkami.

U počítačových školení a školení produktů GORDIC probíhá školení u počítačů. Každý účastník vidí probíranou látku na plátně a zkouší si to na vlastní kůži. Zapamatuje si pak mnohem více znalostí.

Naše školení jsou………zaměřená na potřeby zákazníků

Pokaždé trošku jinak.

U individuálních i skupinových školení se maximálně zaměřujeme na potřeby konkrétních zákazníků. Odbornou problematiku sledujeme a témata, která nabízíme, jsou v danou dobu maximálně aktuální. Díky tomu se nabídka kurzů opakuje jen málo, jelikož se řídíme změnami v legislativě a vše se neustále vyvíjí.

Individuální školení dokážeme ušít na míru, jelikož známe konkrétního zákazníka, jeho potřeby a schopnosti účastníků školení.

Naše školení jsou………přínosná

Když už školení, tak ať to k něčemu je.

Školení, která pořádáme, jsou pro naše zákazníky investicí. Investovaný čas a peníze se rychle vrátí díky nově získané znalosti nebo dovednosti. Svou práci pak dělají rychleji, efektivněji a lépe.

Naše školení jsou………..vedená odborníky z praxe

Minimálně 5 let praxe.

Lektoři pracují v oboru. Dokáží tedy aplikovat teorii a legislativu v praxi. Díky letitým zkušenostem se mohou podělit o praktické příklady ze života.

Naše školení jsou…………profesionálně organizovaná

Vždy je Vám k dispozici alespoň jeden organizátor.

Kromě účastníků a lektorů jsou velmi důležitou součástí organizátoři školení, kteří zajistí, aby vše klapalo. Neustále pracujeme na zdokonalování služeb a standardu školení.

Klademe velký důraz na spokojenost a komunikaci se zákazníky i lektory.

Spojením výše jmenovaných zásad jsou EFEKTIVNÍ ŠKOLENÍ.