Úvodní stránka > Lektoři > Lektor -PhDr. Ladislav Špaček

PhDr. Ladislav Špaček

Pořádá přednášky o společenské etiketě, komunikaci s médii apod. Ve spolupráci s agenturou agenturu FreeCom Group vytvořil televizní pořad Etiketa.

Přehled školení, kterými Vás provede: PhDr. Ladislav Špaček

Mini-kongres TOP ASISTENTKA

Asistentka je první a často i poslední člověk, se kterým se klient vidí a odnáší si dojem o organizaci.

Přínos ze vzdělané asistentky vždy převýší výdaje se vzděláváním spojené.

Koncept kongresu a obsah seminářů je postaven tak, aby asistentka byla schopna od druhého dne zvýšit svou vlastní sebereprezentaci a také lépe prezentovat svého zaměstnavatele.

Asistentky jsou plně vytížené osoby a série kvalitních seminářů během jednoho dne přináší vysokou úsporu jejich času i vyšší efektivitu práce.

Na kongresu proběhne v jednom dni 6 seminářů s 6 lektory. Jedním z nich je přímo pan Ladislav Špaček – výuku etikety jsme svěřili do těch nejlepších rukou. Je zajištěna kompletní strava a pomůcky (vč. over-ballů), kongres se koná v kongresovém centru

Cílem naplánovaných seminářů není říci vše, ale seznámit asistentky s nejdůležitějšími tématy, které mají pro práci okamžitý efekt a případně probudit zájem o sebevzdělávání.

Kongres je místem pro sdílení zkušeností s ostatními asistentkami.

Zajímají Vás změny v českém jazyce, trendy v odívání, pravidla společenského styku, tipy na uvolnění bolavých zad, triky na zvládání složitých komunikačních situací nebo etiketa v písemném projevu? Pak jste zde správně! Cílem kongresu je setkat se s jinými asistentkami, sdílet zkušenosti, ale především odnést si řadu zajímavých klíčových informací z těchto oblastí.