Úvodní stránka > Katalog - Školení> Sebeprezentace a vystupování – jak udělat skvělý první i druhý dojem


Sebeprezentace a vystupování – jak udělat skvělý první i druhý dojem

Co se na školení naučíte?

Co můžete udělat při setkání s druhým pro to, abyste působili sympaticky? Která gesta a výrazy podpoří a která naopak sabotují vaši komunikaci? Jak by měl vypadat váš profil na sociálních sítích, abyste působili profesionálně a důvěryhodně?

Na tomto kurzu se dozvíte, jak komunikovat tak, abyste byli pro druhé důvěryhodní a abyste působili přesvědčivě. Kurz je zaměřen na to, jak zlepšit řeč svého těla, jak udělat dobrý první dojem, jak vystupovat při jednání s lidmi. Naučíte se lépe propojit se s druhým člověkem. V části kurzu se také budeme zabývat tím, jak udělat dobrý dojem při prezentaci v on-line prostoru – na sociálních sítích, na webových stránkách.

Kurz je určen pro každého, kdo při své práci jedná s lidmi a potřebuje je přesvědčit a získat na svoji stranu.

Osnova:

 

 

Lektoři

Mgr. Petr Dvořák


Komunikační dovednosti

Lektor s dlouholetou praxí v oblasti rétoriky, komunikačních a prezentačních dovedností, se zkušenostmi z několika mezinárodních firem. Autor knihy Prezentujte jako ti nejlepší. Ve své práci se opírá o soudobé vědecké poznatky z oboru a využívá moderní, interaktivní vzdělávací postupy.

Školí především rétoriku, komunikační a prezentační dovednosti, poskytuje také individuální koučink řečnických dovedností. Naučí vás přesvědčivě mluvit, vystupovat na veřejnosti, připravit si kvalitní vizuální prezentaci a vyhrát v (téměř) jakémkoli sporu.

 

 

REFERENCE

ASI informační technologie s.r.o.

1. máje 747/3
789 85 Mohelnice

IČ: 25864394
DIČ: CZ25864394
Spisová značka : C 23227 vedení u Krajského soudu v Ostravě
číslo účtu: KB Mohelnice: 115-3957460277/0100
zobrazit na mapě