Úvodní stránka > Katalog - Školení> Jak přesvědčovat, ovlivňovat a motivovat – pro vedoucí pracovníky

Jak přesvědčovat, ovlivňovat a motivovat – pro vedoucí pracovníky

Toto školení je určeno pro všechny, kteří ve své práci komunikují s podřízenými a veřejností, zejména tedy pro vedoucí pracovníky veřejných institucí a soukromých firem.

Proč někteří vedoucí dokáží přesvědčit lidi kolem sebe a jiní ne? Díky čemu má lídr „charisma“? Jak komunikují nejlepší lídři se svými podřízenými a s veřejností? Co říci svým lidem, když čelí obtížím a problémům? Na tomto kurzu se pomocí několika příběhů seznámíte s efektivními komunikačními postupy a strategiemi a vyzkoušíte si obstát v obtížných komunikačních situacích. Budete schopni lépe navázat kontakt s vašimi posluchači, získat je na svoji stranu a inspirovat je k dosažení vytyčených cílů.

Jako součást kurzu také získáte:

- e-knihu Jak prezentují ti nejlepší

- e-knihu Jobs – klíčové prezentace

Osnova:

Mgr. Petr Dvořák

Komunikační dovednosti

Lektor s dlouholetou praxí v oblasti rétoriky, komunikačních a prezentačních dovedností, se zkušenostmi z několika mezinárodních firem. Autor knihy Prezentujte jako ti nejlepší. Ve své práci se opírá o soudobé vědecké poznatky z oboru a využívá moderní, interaktivní vzdělávací postupy.

Školí především rétoriku, komunikační a prezentační dovednosti, poskytuje také individuální koučink řečnických dovedností. Naučí vás přesvědčivě mluvit, vystupovat na veřejnosti, připravit si kvalitní vizuální prezentaci a vyhrát v (téměř) jakémkoli sporu.