Úvodní stránka > Katalog - Školení> Mini-kongres TOP ASISTENTKA


Mini-kongres TOP ASISTENTKA

Co se na školení naučíte?

 Asistentka je první a často i poslední člověk, se kterým se klient vidí a odnáší si dojem o organizaci.

Přínos ze vzdělané asistentky vždy převýší výdaje se vzděláváním spojené.

Koncept kongresu a obsah seminářů je postaven tak, aby asistentka byla schopna od druhého dne zvýšit svou vlastní sebereprezentaci a také lépe prezentovat svého zaměstnavatele.

Asistentky jsou plně vytížené osoby a série kvalitních seminářů během jednoho dne přináší vysokou úsporu jejich času i vyšší efektivitu práce.

Na kongresu proběhne v jednom dni 6 seminářů s 6 lektory. Jedním z nich je přímo pan Ladislav Špaček – výuku etikety jsme svěřili do těch nejlepších rukou. Je zajištěna kompletní strava a pomůcky (vč. over-ballů), kongres se koná v kongresovém centru

Cílem naplánovaných seminářů není říci vše, ale seznámit asistentky s nejdůležitějšími tématy, které mají pro práci okamžitý efekt a případně probudit zájem o sebevzdělávání.

Kongres je místem pro sdílení zkušeností s ostatními asistentkami.

Zajímají Vás změny v českém jazyce, trendy v odívání, pravidla společenského styku, tipy na uvolnění bolavých zad, triky na zvládání složitých komunikačních situací nebo etiketa v písemném projevu? Pak jste zde správně! Cílem kongresu je setkat se s jinými asistentkami, sdílet zkušenosti, ale především odnést si řadu zajímavých klíčových informací z těchto oblastí.

Lektoři

PhDr. Ladislav Špaček


Pořádá přednášky o společenské etiketě, komunikaci s médii apod. Ve spolupráci s agenturou agenturu FreeCom Group vytvořil televizní pořad Etiketa.

REFERENCE

ASI informační technologie s.r.o.

1. máje 747/3
789 85 Mohelnice

IČ: 25864394
DIČ: CZ25864394
Spisová značka : C 23227 vedení u Krajského soudu v Ostravě
číslo účtu: KB Mohelnice: 115-3957460277/0100
zobrazit na mapě