Úvodní stránka > Katalog - Školení> Kvalitní výběr zaměstnanců samosprávy - Základní předpoklad spokojenosti občana


Kvalitní výběr zaměstnanců samosprávy - Základní předpoklad spokojenosti občana

Co se na školení naučíte?

 Jak zajistit kvalitní výběr zaměstnanců samosprávy? Co je nutné a na co byste neměli zapomenout? Ucelé školení zaměřené na proces výběrového řízení, od jeho vyhlášení, pohorovy přes hodnocení účastníků a potřebné dokumentace.

Osnova

 

Lektoři

PhDr. Marie Novotná


Personalistika

Lektorka s dlouholetou praxí v oblasti personalistiky, vzdělávání a poradenské činnosti. Zaměřuje se především na odborná personalistická témata – např. výběrová řízení, využití psychodiagnostiky ve vedení lidí, tvorba strategie personálního řízení, personální politika, vzdělávání zaměstnanců, atd. Výběrová řízení realizuje také pro firmy na objednávku pro zaměstnavatele v podnikatelské i nepodnikatelské sféře (státní správa, samospráva, zdravotnictví, sociální služby, atd.).

Působila jako odborný pracovník a manažer veřejné správy (státní správa a samospráva), v oblasti zdravotnictví, několik let spolupracovala s obcemi při tvorbě právních předpisů obcí (obecně závazné vyhlášky v samostatné působnosti a nařízení v přenesené působnosti). Zná dobře problémy, se kterými se obce potýkají, a ráda se s nimi podělí o své zkušenosti.

 

Přednáší v rekvalifikačních kurzech personalistiky.

V poslední době působila také jako lektorka základní finanční gramotnosti (projekt SEKO).

Účastníkům kurzů dokáže předat nejen nové informace, ale vede je citlivě a empaticky, ráda se s nimi zasměje. „Nutí“ je zapojovat „malé šedé buňky“, aktivně přemýšlet o sobě, o jiných lidech, o životě, o pracovních zkušenostech, atd. V lektorské činnosti využívá nejrůznějších příkladů ze své dlouholeté praxe. S klienty o nich diskutuje a vede je k samostatnému uvažování.
 

REFERENCE

ASI informační technologie s.r.o.

1. máje 747/3
789 85 Mohelnice

IČ: 25864394
DIČ: CZ25864394
Spisová značka : C 23227 vedení u Krajského soudu v Ostravě
číslo účtu: KB Mohelnice: 115-3957460277/0100
zobrazit na mapě