Úvodní stránka > Katalog - Školení> Veřejné zakázky z pohledu dodavatele

Veřejné zakázky z pohledu dodavatele

Školení je určeno zástupcům dodavatelů – zájemcům o veřejné zakázky, zpracovatelům nabídek, jednatelům a majitelům firem.

Cílem školení je seznámení se s aktuálními pravidly podávání nabídek dle Nového zákona o zadávání veřejných zakázek a mějte přehled  v problematice nových postupů při zadávaní veřejných zakázek. Vyvarujte se pochybení při podávání nabídek a správně se braňte v případě pochybení zadavatelů.

Mgr. Petr Moucha

Nový Občanský zákoník, zadávání veřejných zakázek

Vystudoval právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a studoval také na Law School, De Montfort University, Leicester ve Velké Británii. Pracoval v advokátní kanceláři, jako podnikový právník např. v České televizi a řídil společnost zabývající se poradenstvím na poli veřejného investování.

V současnosti se věnuje poradenství a vzdělávání v oblastech práva. Mezi jeho vzdělávací aktivity patří i příprava a realizace seminářů na téma Nový občanský zákoník. Více než deset let se aktivně zabývá problematikou zadávání veřejných zakázek. Působí mj. jako konzultant v oblasti veřejného investování a jako lektor seminářů a přednášek k této problematice.