Jak se přihlásit

Přihlásit ke školení / webináři se můžete nejpozději 2 pracovní dny před termínem konání:

1.       telefonicky

U každého školení / webináře je uvedeno jméno organizátora, který dané školení / webináře zajišťuje a jeho telefonní kontakt.

2.       emailem

U každého školení / webináře je uvedeno jméno organizátora, který dané školení / webináře zajišťuje a jeho kontaktní email. Zde se můžete přihlásit, případně vznést dotazy ke školení / webináři.

3.       přes web

Po odeslání se zobrazí informace o úspěšném odeslání formuláře.

Přihláška je závazná ve chvíli, kdy Vám ji potvrdíme emailem s informací o zařazení dané osoby ke školení / webináři. V případě, že jste nahlášeni a email během dvou dnů nepřišel, obraťte se laskavě na kontakt uvedený u daného školení, aby Vám přihlášku potvrdil.

Informace, týkající se fakturace školení či případných storno podmínek, naleznete v sekci Podmínky.