Nové téma: Telefonická komunikace

Rádi bychom vám představili našeho nového lektora na další sociální témata.

Bc. Roman Pešek

Lektor kurzů Efektivní komunikace, Prezentační dovednosti v praxi, Time managment, Fundraising, Základní kurz pro manažery a Rozšířený kurz pro manažery. Poskytuje individuální konzultace zaměřené na manažerský a osobnostní rozvoj, obchod, fundraising, sebeřízení a osobnostní rozvoj.

V oblasti vzdělávání, rozvoje a řízení působí téměř 15 let. V minulosti pracoval jako metodik nestátních neziskových organizací Pardubického kraje, fundraiser, personalista, lektor kurzů měkkých dovedností, moderátor odborných konferencí, kmenový vychovatel, vedoucí linky důvěry, operátor call centra a obchodník.

Vzdělání a absolvované kurzy:
Univerzita Hradec Králové – speciální pedagog. Výcvikový program manažerských dovedností, Výcvikový program selfmanagerských dovedností, Time managment IV generace, Komunikační dovednosti, Moderní profesionál, Práce se stresem a duševní výkonnost, Týmová práce a spolupráce, Výcvik v koučování, Psychosociální výcvik, Telefonická krizová intervence, Pokračovací kurz krizové intervence, Internetové poradenství, Telefonická komunikace, Projektové řízení, Vstupní vzdělání úředníků územních samosprávných celků, mnohaleté individuální i týmové manažerské supervize a koučování.

Kurz: Telefonická komunikace

• Naučíte se stanovit si cíle telefonické komunikace, její možnosti a limity.
  • Zvládnete vyřešit obtížné komunikační situace.
  • Budete lépe pracovat s emočním zabarvením hlasu, řečovým tempem.
  • Vyzkoušíte si praktickou ukázku verbální a neverbální komunikace při telefonické komunikaci - modelové situace telefonické komunikace s audionahrávkou.

Můžete se také těšit na kurz Time Management a prokrastinace

Co se naučíte:

• Schopnost vybírat úkoly, které budou mít přínos k vysoké efektivitě práce.
  • Stanovení osobních a pracovních priorit.
  • Vliv emocí na plánování času.
  • Efektivní organizace dne.
  • A mnoho dalšího.

Tohle téma budeme konat prozatím jen v Pardubickém kraji. Pro Olomouc a okolí již lektorku na tohle téma máme.

Více informací o našich kurzech najdete na www.efektivniskoleni.cz nebo mě neváhejte kontaktovat emailem: lucie.trneckova@efektivniskoleni.cz nebo na čísle 777 938 996.