Nové téma: Pohřebnictví a vedení evidencí na tomto úseku

 Rádi vám nabídneme kvalifikované služby našeho nového lektora:
 

Ing. Mgr. Jiří Svoboda

Má dlouholeté zkušenosti v několika oborech. Působí ve státní správě i v soukromé sféře a hlavně je prvním certifikovaným hrobníkem v ČR.

Však posuďte sami!
 

Pozice, ve kterých působí: Lektor, kouč, poradce, tutor, hlasový pedagog, vysokoškolský učitel, ICT odborník, digitální grafik, programátor.
 

Získal odborné přírodovědné, technické, pedagogické a humanitní vysokoškolské vzdělání. Vyučoval na Karlově universitě. Má dlouhodobé zkušenosti se vzděláváním dospělých, především v oblasti mezilidské komunikace, prezentací, rétoriky, mezilidských vztahů, teorie vzdělávání, projektového řízení a managementu, mediace, řešení konfliktů a informačních technologií. Má schopnosti výtvarné, grafické a programátorské.
 

Téma: Pohřebnictví a vedení evidencí na tomto úseku

Cílem vzdělávacího programu je vyložit úředníkům územních samosprávných celků spravujících hřbitov problematiku aplikace zákona o pohřebnictví v praxi, vedení příslušných evidencí a dalších otázek, které mohou přispět ke zkvalitnění výkonu státní správy na tomto úseku. Seznámit se základními pravidly obřadů a řečnických pohřebních projevů. Ukázat sociální pohřby. Získat přehled o pohřebištích v ČR.

Osnova školení zahrnuje tyto dvě oblasti:

  • Pohřebnictví a vedení evidencí na tomto úseku
  • Hrobová zařízení

 

Neváhejte se přihlásit na náš první seminář. Již v září v Olomouci.

Více najdete na www.efektivniskoleni.cz nebo mě prosím kontaktujte, emailem: lucie.trneckova@efektivniskoleni.cz nebo na čísle 777 938 996.

 

 

REFERENCE

ASI informační technologie s.r.o.

1. máje 747/3
789 85 Mohelnice

IČ: 25864394
DIČ: CZ25864394
Spisová značka : C 23227 vedení u Krajského soudu v Ostravě
číslo účtu: KB Mohelnice: 115-3957460277/0100
zobrazit na mapě