Úvodní stránka > Podmínky u webinářů

Podmínky u webinářů

Přihlášení a potvrzení přihlášky

Přihlášení můžete provést telefonicky, emailem nebo přes webový formulář v detailu daného webináře.

Po přijetí přihlášky je účastník závazně přihlášen a zapsán jako účastník k vybranému webináři. O tomto kroku Vás  informuje automaticky generovaný potvrzovací email zaslaný na emailový kontakt uvedený v přihlášce. Pokud jste se hlásili přes email nebo webový formulář, a tento email Vám nepřišel, ozvěte se, nemusíme o Vaší přihlášce vědět.

V emailu je uveden název kurzu, datum, čas a místo konání, kontaktní informace a storno podmínky.
Na tento email nemusíte odpovídat.

 

Platba za webinář

Platba za webinář školení se provádí PŘED konáním webináře a musí být před konáním webináře připsána na účet.

V období 7 – 5 dní před konáním webináře je zaslána Výzva k úhradě na emailový kontakt objednavatele. V těle emailu jsou uvedeny základní informace identifikující webinář a kompletní informace k zaplacení jsou uvedeny v příloze (ve formátu .html, můžete případně i vytisknout).

Fakturu zasíláme po konání webináře emailem účastníkovi nebo objednavateli (dle předchozí dohody)  

 

Připomenutí

Jeden až dva dny před konáním webináře obdrží účastníci připomenutí, že jsou přihlášeni na webinář. V připomenutí jsou shrnuty informace o webináři a případná upřesnění.

 

Certifikáty

Za účast na webinářích v tuto chvíli certifikáty nevydáváme. Případné požadavky na certifikát budou řešeny individuálně.

 

Zaslání materiálů

V případě, že je účastníkům přislíbeno zaslání materiálů, zasíláme je výhradně emailem spolu s poděkováním za účast na školení. 

 

Storno

Vaše přihláška (od nás potvrzená) nezávisle na tom, jakou formou je provedená (telefonicky, emailem i webovým rozhraním) je ZÁVAZNÁ. Storno oznámené dříve než 5 pracovních dní před školením je BEZPLATNÉ.
Při stornu oznámeném méně než 5 pracovních dní před zahájením školení bude účtován storno poplatek ve výši 50% ceny webináře.

Jakékoliv dotazy týkající se tohoto procesu Vám rádi zodpovíme.

 

Aktuálně 

Zprávy ze školení 

Více zpráv ze školení...

 

© EfektivníŠkolení.cz  |  tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz