Úvodní stránka > Lektoři > Mgr. Martin Vališ

Mgr. Martin Vališ

Pracovní právo

Ve své praxi se specializuje na pracovní, občanské a obchodní právo, a to se zaměřením na smluvní i spornou agendu. Své znalosti uplatňuje především v rámci pracovněprávního poradenství na straně zaměstnanců i zaměstnavatelů ve všech oblastech pracovního práva. Má praktické zkušenosti s poskytováním právních služeb obchodním společnostem v souvislosti s přechodem práv a povinností z pracovněprávních vztahů při převodech podniků a reorganizacích. Kromě toho se zaměřuje též na problematiku kolektivního vyjednávání, ochrany osobních údajů a velkou část praxe věnuje rovněž zastupování klientů v pracovněprávních soudních sporech. V rámci advokátní praxe se věnuje též přednáškové činnosti v oblasti pracovního práva.

Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze absolvoval v roce 2005. Rok studoval na Právnické fakultě Univerzity v Düsseldorfu. Od roku 2005 spolupracoval s Advokátní kanceláří Kříž a Bělina s.r.o., nejprve jako koncipient, od roku 2009 jako advokát. Od roku 2015 působí jako samostatný advokát.
 

Přehled školení, kterými Vás provede Mgr. Martin Vališ

Pracovní právo ve veřejné správě – odpovědnost a náhrada majetkové a nemajetkové újmy v souvislosti s výkonem práce úředníka
Akreditace MV ČR: AK/PV-263/2017 - AK/VE-140/2017

Aktuálně 

Zprávy ze školení 

Více zpráv ze školení...

 

© EfektivníŠkolení.cz  |  tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz