Úvodní stránka > Lektoři > PhDr. Marie Novotná

PhDr. Marie Novotná

Personalistika

Lektorka s dlouholetou praxí v oblasti personalistiky, vzdělávání a poradenské činnosti. Zaměřuje se především na odborná personalistická témata – např. výběrová řízení, využití psychodiagnostiky ve vedení lidí, tvorba strategie personálního řízení, personální politika, vzdělávání zaměstnanců, atd. Výběrová řízení realizuje také pro firmy na objednávku pro zaměstnavatele v podnikatelské i nepodnikatelské sféře (státní správa, samospráva, zdravotnictví, sociální služby, atd.).

Působila jako odborný pracovník a manažer veřejné správy (státní správa a samospráva), v oblasti zdravotnictví, několik let spolupracovala s obcemi při tvorbě právních předpisů obcí (obecně závazné vyhlášky v samostatné působnosti a nařízení v přenesené působnosti). Zná dobře problémy, se kterými se obce potýkají, a ráda se s nimi podělí o své zkušenosti.

 

Přednáší v rekvalifikačních kurzech personalistiky.

V poslední době působila také jako lektorka základní finanční gramotnosti (projekt SEKO).

Účastníkům kurzů dokáže předat nejen nové informace, ale vede je citlivě a empaticky, ráda se s nimi zasměje. „Nutí“ je zapojovat „malé šedé buňky“, aktivně přemýšlet o sobě, o jiných lidech, o životě, o pracovních zkušenostech, atd. V lektorské činnosti využívá nejrůznějších příkladů ze své dlouholeté praxe. S klienty o nich diskutuje a vede je k samostatnému uvažování.
 

Přehled školení, kterými Vás provede PhDr. Marie Novotná

Kvalitní výběr zaměstnanců samosprávy - Základní předpoklad spokojenosti občana Personální výběrové řízení - realizace

Aktuálně 

Zprávy ze školení 

Více zpráv ze školení...

 

© EfektivníŠkolení.cz  |  tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz