Úvodní stránka > Lektoři > Petr J. Drahovzal

Petr J. Drahovzal

Kybernetická bezpečnost

V oblasti bezpečnosti informačních a komunikačních technologií se pohybuje již od roku 1998. V letech své bezpečnostní praxe se věnoval projektům, které se zaměřovaly na problematiku infrastruktury veřejných klíčů, elektronický podpis a jiné bezpečnostní techniky, založené na kryptografii. Zaměřoval se i na bezpečnostní design v prostředí soukromého i veřejného sektoru.

V současnosti se věnuje hlavně bezpečnostním auditům, analýzám, osvětové a publikační činnosti. V oblasti „šíření dobrých zpráv ve špatném prostředí“, čili v rámci bezpečnostních školení používá své dlouholeté zkušenosti jako „horror story“ s (často) dobrým koncem. Na jeho prezentacích se jistě nudit nebudete. Zaprvé vám to nedovolí a zadruhé to ani není dobře možné.

Je členem profesního sdružení ISACA® a držitelem prestižních certifikací CISA® (Certified Information Systems Auditor®) a CRISC® (Certified in Risk and Information Systems Control®). Je autorem různých bezpečnostních statí, pokrývajích bezpečnostní tématiku. Je rovněž prezentérem zásad bezpečnosti na různých konferencích a workshopech.

 Jako člen širšího týmu se účastnil vědeckého projektu KAAPS, zabývajícího se novými možnostmi v oblasti autentizace a autorizace.

Přehled školení, kterými Vás provede Petr J. Drahovzal

Informační bezpečnost Jak zajistit kybernetickou bezpečnost ve Vašem úřadě

Reference

Kybernetická bezpečnost - Petr J. Drahovzal

Školení Jak zajistit kybernetickou bezpečnost ve Vašem úřadě, které vedl lektor Petr J. Drahovzal dne 16.6.2015 v Olomouci, bylo pro mě velkým přínosem. Ač nejsem IT pracovník, prezentaci jsem nejen rozuměla, ale byla pro mě přínosem. Byla jsem velmi spokojena.

JUDr. Dana Hlavinková, právník MěÚ a manažer kvality veřejné správy
Město Hranice

Aktuálně 

Zprávy ze školení 

Více zpráv ze školení...

 

© EfektivníŠkolení.cz  |  tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz