Úvodní stránka > Lektoři > Bc. Tereza Ronovská, DiS.

Bc. Tereza Ronovská, DiS.

Přestupky, výherní hrací automaty, veřejné sbírky

Specialistka na přestupky, která se pohybuje v oblasti správního řízení od roku 1996. Posledních deset let se zabývá metodickou činností vůči správním orgánům I. stupně. Semináře zaměřuje na maximální propojení zákonných ustanovení s praktickým životem tak, aby bylo možné poznatky aplikovat v rámci dané profese.

Přestupková řízení jsou jí opravdovým koníčkem, což je vidět na nadšení, s jakým toto problematiku přednáší.  Kromě přestupků se zabývá zajímavými tématy z oblasti výherních hracích automatů a veřejných sbírek.Vyhlášené termíny školení

Datum Kurz Místo Cena bez DPH s DPH
07.06.2016
úterý
Přestupky proti veřejnému pořádku Opava - Kateřinky 1 450 Kč
1755 Kč

Přehled školení, kterými Vás provede Bc. Tereza Ronovská, DiS.

Problematika veřejných sbírek dle zákona č. 117/2001 Sb. Přestupky proti veřejnému pořádku
Výherní hrací automaty (povolovací řízení a kontrola provozu)

Reference

Přestupky - Bc. Tereza Ronovská, DiS.

Školení s Bc. Terezou Ronovskou bylo velmi příjemné. Její výklad byl srozumitelný a bylo vidět, že má dlouholetou praxi v přestupkovém právu. Přidala bych jako u všech školení více příkladů z praxe, kde se dá diskutovat nad problémy a hledat řešení, nebož zkušenosti má lektorka letité. 

Lektorka byla přístupná ihned diskutovat a probírat naše připomínky, nezůstávalo to na konec školení, kdy už člověk v běhu informací překrývá své dotazy či nezůstane vůbec prostor. To mi velmi vyhovovalo.

Mgr. Vinklerová Radka
Město Hanušovice

Přestupky proti veřejnému pořádku - Bc. Tereza Ronovská, DiS.

Dne 18.9.2014 jsme se s kolegyní Dagmar Navrátilovou zúčastnily semináře zaměřeného na přestupky proti veřejnému pořádku. Přes fakt, že jsme v minulosti absolvovaly již více seminářů s obdobnou tématikou, paní lektorka Bc. Ronovská nás do probírané tématiky vtáhla naprosto neotřelým způsobem, že udržela naši pozornost od začátku až do konce.
Průběh semináře se odvíjel tím způsobem, že korespondoval s tím co uvedla paní lektorka na jeho začátku a to, že přestupky jsou jejím koníčkem. 

JUDr. Ludmila Hanusová, přestupky, stížnosti
Městský úřad Moravská Třebová

Aktuálně 

Zprávy ze školení 

 

© EfektivníŠkolení.cz  |  tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz